Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Zamościu: Kursantom szkodzi stres

Utworzony przez kursant, 16 lutego 2010 r. o 21:02
napisał:
egzamin ukończony wynikiem pozytywnym (za pierwszym razem;P ) a to dlatego, że Cabrio ma najlepszych instruktorów, którzy uczą jak jeździć a nie jak tylko zdać egzamin. Wydaje mi się,że każdy instruktor w Cabrio ma coś w sobie i uczy najlepiej jak potrafi ale jednak Sławeczek przebija wszystkich:D
sławeczek hmm mechanicznie jak dla mnie uczy i takie tam...ale mi trudno dogodzic hehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak słów...Ostatnia wypowiedz godna Joli Rutowicz.Straszne,że takie osoby mijają mnie i moje dzieci w autach...A co do Cabrio dobrze nie jest skoro większość instruktorów z innych szkół patrzy z politowaniem na stan tych aut i umiejętności szanownych instruktorów co za tym idzie.Ot i tyle w tym temacie.A wszystkim,którzy szukają dobrej szkoły radzę popytać wśród dobrych znajomych a nie czytać wypowiedzi na forum.Przetestowane i sprawdzone. Pozdrawiam forumowiczów,pracowników szkół jazdy też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robiłam kurs w dobrej szkole nie byłam zadowolona z metod szkolenia do egzaminu nie podchodziłam ponieważ byłam świadoma swoich braków za namową znajomej doszkolenia robiłam w cabrio perfekcyjnie przygotowali mnie do egzaminu dzięki nim zdałam za pierwszym razem pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Chciałabym podzielić się ze wszystkimi swoją "złota myślą".By zostać dobrym kierowcą należy odszukać dobrego nauczyciela(jak w każdej dziedzinie zresztą).Szkoła jako całość jest nieważna,to jednostki ja tworzą.Kurs odbyłam w jednej,małej szkole z instruktorem może i dobrym ale nie dla mnie(nie było zamian instruktorów chociaż takie obietnice mają w swojej ofercie-za mało instruktorów chyba).Nie potrafił nauczyć mnie w sposób cierpliwy jazdy a moje pomyłki wyprowadzły go wręcz z równowagi.Ogólnie jazda na odczepnego,narzekania na swój biedny los instruktora między wierszami...Czułam się faktycznie jak idiotka i typowa"baba za kierownicą".Myślałam nawet o zrezygnowaniu z tej całej nauki.Ale nie poddałam się.Zakończyłam kurs i ku ich zdziwieniu zapewne nie pojawiłam się na doszkalaniu.Wybrałam za to dodatkowe jazdy z instruktorem z innej szkoły.O tym panu słyszałam już parę lat temu(kiedy jeździł w innej szkole).Polecany przez moją przyjaciółkę i dobrego znajomego.Znając ich oboje musiał być naprawde dobry skoro zdali za pierwszym razem:)Żałowałam,że odrazu nie szukałam go we wszystkich szkołach w Zamościu.Człowiek fantastyczny,oduczył mnie złych nawyków i zrobił ze mnie dobrego kierowcę-zdałam za drugim razem(pierwszy oblałam przez nerwy).Pan Jarek z Perfectu,polecam.Ani nie jestem żoną,ani pracownicą firmy,ani panem Jarkiem-tylko dobrze wyszkolonym,wdzięcznym kierowcą. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, teraz mogę wydać pełną opinię o szkole w której się uczyłem. Opinia oczywiście pozytywna- zdany egzamin za pierwszym razem wiec inna nie może być. Jazdy miałem z 3 instruktorami Anna(z niej nie jestem zadowolony), Sławek(konkretnie tłumaczył i dużo mnie nauczył,powiedzmy plus), Krzysztof(sądzę, że najlepszy mój instruktor!). W biurze bardzo miła pani Agnieszka o nie wiadomo jak dużej pamięci bo zapamięta każdą osobę z imienia i nazwiska ;O A tak poza tym to uczyłem się w cabrio, a egzamin miałem z Panem Szajonogą, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy chwali swoją szkołe jazdy ale to czy było dobrze czy zle również zależy od naszych umiejętności czy ktos juz wcześniej miał do czynienia z czymś takiem jak samochód i nie ma co ukrywać bo mój instruktor nie musiał wiele sie natłumaczyć. A jeżei ktoś ma problem z doborem instruktora to osobiście polecam Tomka z Rusbuxa i Jurka od Pieczykolana. Dwóch różnych gości którzy jak sie czegoś nie wie to wytłumaczą Pozdrawiam! I głowa do góry dla wszystkich zdających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja robiłem w L-Car, jestem bardzo zadowolony, zdałem za pierwszym razem, nie ma mowy o jakimś spóźnianiu się instruktorów, a jak raz skończyłem 15minut wcześniej (bo chciał instruktor skonczyć wcześniej), miałem kwadrans dłużej przy jednej z innych jazd, i miła atmosfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie śmieszni jesteście ;p wiadomo kto odradza CABRIO ... oczywiście konkurencja ! a ZIOMEK w kaszkiecie jest świetnym instruktorem . tłumaczy, nie denerwuje sie i pomaga... więc nie wiem o co chodzi... wiadomo jak wam szkoda że duzo ludzi woli cabrio niż auto- max na przykład to już i tak nic nie poradzicie . Kazdy robi gdzie chce a CABRIO polecam jak najbardziej = jest świetne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też polecam pana Jarka z Perfectu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten ziomek w kaszkiecie jest zalosny! on wysmiewa kursantow tylko dlatego zeby do niego sie nie zapisywali! bo pewnie tylko z dziewczynami chce miec,..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursantka napisał:
A ja polecam L-CAR Pana Kanarszczuka. Fachowa i miła atmosfera, super przygotowana zostałam do egzaminu. Zdałam za 2 razem, bo za pierwszym oblałam na własne życzenie . Polecam z czystym sumieniem tą szkołę Pozdrowienia dla Pana Janusza i Pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy za głupoty wypisujecie?!Ilu z was co napisało posta w którym odradza szkolenie w Cabrio,jeździło tam? Pewnie nikt,bo nie macie pojęcia,jak na prawdę wygląda tam kurs. Bardzo mili instruktorzy,na prawdę chcą czegoś nauczyć,nie ma żadnych krzyków nad uchem,tylko spokojnie wytłumaczą jakie się błędy robi i jak trzeba poprawnie to robić.W innych szkołach nie wykupowałem sobie dodatkowych godzin to nie wiem,jak jest w innych szkołach.Ale prawda jest taka,że Cabrio to bardzo dobra szkoła i mógłbym ją polecić każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, ilu z was narzekajacych na Cabrio jeździło tam? Bo ja nie zauważyłam żadnych wyżej wymienionych problemów. Ja nie robiłam tam kursu ale wyjeździłam kilka ładnych godzin na doszkalaniu i jestem bardzo zadowolona. Przez kilka godzin w cabrio nauczyłam się więcej niż podczas tych 30 godzin w innej z zamojskich szkół jazdy. Tak więc, w cabrio jazdy zaczynane i kończone są o czasie. Instuktorzy mają anielską cierpliwość do kursanta, spokojnie tłumaczą, po kilkanaście nawet razy ;D Podczas jazdy żadnego darcia sie do ucha czy coś podobnego.. spokojnie, na luzie wszystko. Wiadomo, każdy z instruktorów ma swój charakter i swoje metody nauczania więc kursant ma możliwość wyboru tego instruktora, który mu bardziej odpowiada. W biurze też miła atmosfera, jazdy umawiasz kiedy ci pasuje a jak coś, to zawsze można odwołać. Podsumowując, ja jestem z cabrio zadowolona i będę polecać innym. Znajomi, którzy robili tam zarówno kurs jak i doszkalanie też polecali. U mnie szkoła ma wielkiego plusa. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum znalazłem na stronie OSK VIP nie wiem czy dobrze czy źle, nie jeździłem u nich do nie wiem. Jeździłem w 3 innych szkołach w Cabrio nie to również nic nie powiem na temat jazdy. fakt faktem mają młodych i zaraz po egzaminach kierowców czy dobrze czy źle nie wiem to zależy jak kto na to patrzy. jeździłem w małym średnim i dużym OSK ten mały nauczył lecz nie do końca były uchybienia a szczególnie z właścicielem i jaz na miasto wyjechałem ale prędkości się nie boje. w średnim ośrodku jeździło sie ze znajomym to powinno wystarczyć (dobrze się bawiłem) a tym większym to i nawet brakowało mi czasu bo wtedy zobaczyłem ile mi jeszcze brakuje lecz po ostatnim zdałem hmm... teraz umiem więcej dużo więcej bo uczyłem jeżdżąc sam a nie z instruktorem i tu właśnie zdobywa się doświadczenie. podsumowując nie patrzcie na szkołę tylko popytajcie znajomych o instruktorów bo to oni są winni a nie szkoły za wasze przygotowanie do egzaminu. szkoły są odpowiedzialne za auta i miłą atmosferę że tak powiem lecz jak chcecie to pytajcie nie w szkołach nie na forum chodź warto zobaczyć lecz wybierzcie sobie dobrego instruktora. z jednym cały czas jeździć to też źle bo na egzaminie już go nie ma jest egzaminator zbyt dużo też nie dobrze nauczycie się opanowywać stres a nie jeźdszić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pytanie. Mianowicie czy Krzysiek Galarda jeszcze uczy w CABRIO? Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, uczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, uczy tam nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na B to jeszcze luz, zobaczcie sobie C i C+E. Plac za górami za lasami, trochę czasu schodzi żeby dojechać. Na placu norma, pachołki "w strategicznych" miejscach zamiast wszystkich, na katC to jaja, koleiny takie że kiedyś chłopaczek utknął i nie mógł wyjechać, sypnęło śniegiem ale to nic nie zmienia, po równej nawierzchni by pojechał. Instruktorzy to chłopy ze wsi, widać że drivery z "doświadczeniem" u których ma być tak a nie inaczej bo ja tak 25lat jeździłem i ty też będziesz... brak dyskusji z braku argumentów, tak ma być i koniec. Jeśli chodzi o czas jazd, bądźmy ludźmi, każdemu coś się przytrafić może. Spóźnienia odrabiane na końcu jazd ale nie ze wszystkimi. Biuro tak sobie, obsługa duży plus ale miejsce i wygląd, smród gazu z piecyka... Auta w miarę, jadą. Najsłabszym ogniwem wszystkich szkół jest instruktor, wszystko może być cacy ale jeden "burak" może zepsuć dobrą opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cabrio??? Żenada..Krótko i na temat.. Brak profesjonalizmu .. Nie wyobrażam sobie jak gówniarz 23 lata każe mówić do siebie panie instruktorze a jest odemnie wch.......j mlodszy.. a Auta?? nie raz widze jak jeżdżą tymi samochodami grupki gówniarzy po 22 i naje... ani jak świnie wielkie kozaki.. Wy ludziska sądźcie sobie co chcecie ale nie polecam poprostu bo to strata kasy,zaoszczędzisz 200 zł a nic się nie nauczysz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegory napisał:
Cabrio??? Żenada..Krótko i na temat.. Brak profesjonalizmu .. Nie wyobrażam sobie jak gówniarz 23 lata każe mówić do siebie panie instruktorze a jest odemnie wch.......j mlodszy.. a Auta?? nie raz widze jak jeżdżą tymi samochodami grupki gówniarzy po 22 i naje... ani jak świnie wielkie kozaki.. Wy ludziska sądźcie sobie co chcecie ale nie polecam poprostu bo to strata kasy,zaoszczędzisz 200 zł a nic się nie nauczysz..
Pierwszy raz słyszę, co do mówienia na "pan instruktor" to są jakieś jaja... Za każdym razem jak jeździłem z młodym instruktorem to wielokrotnie mi mówił aby nie gadać na "pan" by była lepsza atmosfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 70

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...